RU
phone-icon 0 800 807-888

0,01% НА ПЕРШИЙ КРЕДИТ!

Оберіть умови кредиту

Оформіть кредит зараз і гроші будуть у вас вже о 13:40

Сума
грн.
На скільки днів?

Відсотки : грн.

Всього до повернення: грн.

Сплатити до (включно):

Інтернет-кредит на карту від Твої Гроші

За швидкою зміною світу встежити складно – людська свідомість навряд чи може до кінця осягнути, наскільки стрімко змінюються електронні технології і як вони впливають на нас. Ще кілька років тому ніхто не міг уявити, що CD-диски практично зникнуть через непотрібність, кнопкові телефони перестануть бути актуальними, а для завантаження фільму в хорошій якості не доведеться чекати по кілька годин. Модернізуються не лише програмні комплекси або гаджети – самі мережі стали отримувати все більшу швидкість і стали поширюватися в усі куточки планети. Через Інтернет тепер можна робити буквально все, в тому числі, й оформляти кредитні позики.

Кредитні позики, в будь-якій формі, прийнято оформляти тоді, коли на товар або оплату послуги не вистачає засобів. Розвиток технологій безпосередньо вплинув і на цю сферу, тепер зовсім не обов'язково чекати по кілька годин у черзі, збирати велику кількість документів і проводити довгі переговори з менеджером банку про видачу кредиту. Більш сучасною, і що не менш важливо, швидкою послугою є інтернет-кредити. Ця послуга має на увазі оформлення заявки через інтернет, а гроші перераховуються безпосередньо на карту клієнта. Для отримання такого кредиту більше не потрібно спілкуватися з кредитором наживо. Всі операції проводяться дистанційно, відповідно, у клієнта немає прив'язки ні за місцевістю, ні в часі, ні до якихось інших обставин. Саме за можливість оформити такі кредити через глобальну мережу їх можна назвати інтернет-кредитами. Інша поширена назва подібних позик – мікрокредити, онлайн кредити, кредити на карту, кредити до зарплати.

Організації, що видають інтернет-кредити, можуть запропонувати своїм потенційним клієнтам наступне:

Вимоги до позичальників в Твої Гроші

Якщо довгі черги, чекання і кропітка підготовка пакету документів вже набридли, тоді варто співпрацювати з мікрофінансовими організаціями. Потрібно постаратися, аби не отримати інтернет-кредит, тому що особливих вимог до позичальника просто немає. Для отримання грошей в борг потрібно:

Способи оформлення інтернет-кредитів в Твої Гроші

Найбільш простим способом оформлення кредиту є подача онлайн-заявки з подальшим переказом грошових коштів через інтернет. Це і просто і швидко. Для тих, хто бажає всі нюанси процедури обговорити особисто, є можливість особисто відвідати відділення організації – таких відділень налічується кілька десятків по всій країні. Якщо ж розглядати перший варіант, то тут потрібно виконати наступне:

Способи повернення грошей в Твої Гроші

Для погашення інтернет-кредиту можна використовувати будь-який зручний варіант:

Переваги кредитування в нашій компанії

Ми спрямовуємо наші зусилля на те, щоб створений онлайн-сервіс з видачі інтернет-кредитів в Україні був сучасним і функціональним. Але крім сайту, у нас є ще й мережа відділень по всій країні. Оформити інтернет-кредит можна в будь-який час дня і ночі, а також у вихідні дні. Ми робимо наголос на прозорості операцій, а також на їх швидкість. При відмові у видачі кредиту від інших організацій, на допомогу можемо прийти ми – всього 15 хвилин, і гроші вже будуть на карті. Умови кредитування прості і прозорі, а ми даємо гарантію того, що вони не будуть змінюватися на весь термін видачі інтернет-кредиту.Голосів: 0, у середньому: 0.00 з 5
  Оцініть статтю!
Кредити в інших містах