RU
phone-icon 0 800 807-888

0,01% НА ПЕРШИЙ КРЕДИТ!

Оберіть умови кредиту

Оформіть кредит зараз і гроші будуть у вас вже о 13:10

Сума
грн.
На скільки днів?

Відсотки : грн.

Всього до повернення: грн.

Сплатити до (включно):

Експрес-кредит на карту від Твої Гроші

За змінами, які відбуваються в світі, угледіти часом досить складно, особливо, якщо розглядати світ електронних технологій. Ще буквально 10 років тому не можна було навіть уявити, що мережі будуть мати настільки велику швидкість передачі даних, функціональні гаджети стануть доступної вартості, а роботизована техніка й автоматизовані програмні комплекси щільно увійдуть в більшість сфер життя.

Всі зазначені нововведення не могли залишити поза увагою банківську сферу, зокрема, сферу кредитування. Найчастіше, оформлення кредиту є єдиним виходом при нестачі грошових коштів на покупку бажаної речі. Налякати клієнта можуть довгі черги в банк, затягнута процедура оформлення і видачі кредиту, а також занадто суворі вимоги до клієнтів. Але так як кредитні відносини також за всі ці роки стрімко розвивалися, то не дивно, що з'явилися пропозиції, які виключають перераховані вище моменти. Йдеться про експрес-кредиты онлайн на банківську карту. Замовити подібну послугу можна в мікрофінансових організаціях. Відправка заявки виконується дистанційно, через інтернет, відповідно, спілкуватися з кредитором наживо клієнту не потрібно. Якщо організація схвалить подану заявку, то гроші відразу будуть перераховані на зазначені реквізити карти. Перевага подібних послуг полягає в простоті оформлення та високій швидкості обробки заявок.

Практично всі онлайн-сервіси кредитування витрачають на прийом, обробку, схвалення і перерахування коштів на карту не більше півгодини. Експрес-кредити можна також зустріти під назвою кредити до зарплати або мікрокредити, що дуже точно відображає їх суть.

Плюси подібних експрес-кредитів можна охарактеризувати так:

Вимоги до клієнтів в Твої Гроші

Перше, з чим можуть асоціюватися банківські установи та процедури видачі кредитів – довгі черги і довге очікування. Подібне твердження справедливе лише стосовно банківських установ, так як вони далеко не завжди здатні грамотно організувати процес обслуговування клієнтів, через що процедура затягується і накопичуються черги. З мікрофінансовими організаціями ситуація протилежна. З вимог в Твої Гроші можна відзначити наступне:

Що потрібно для оформлення експрес-кредиту в Твої Гроші?

Варіантів оформлення експрес-кредиту два – онлайн-режим і звичне відвідування відділення організації. Перший спосіб має на увазі подачу заявки через сайт. Це швидко і зручно. Але далеко не всі довіряють такому способу подачі заявки. Незважаючи на те, що всі побоювання з цього приводу марні, ніхто не забороняє особисто відвідати відділення компанії. Можна особисто відвідати організацію та уточнити в розмові з менеджером всі питання.

Що стосується самої процедури оформлення кредиту, то якщо буде обраний саме перший варіант, тоді вона являтиме собою наступне:

Способи погашення заборгованості по кредиту

Погашати отримані онлайн та готівкові кредити можна будь-яким зручним і доступним способом – за допомогою карти через Інтернет або готівкою:

Чому варто скористатися послугами Твої Гроші?

Ми представляємо об'єднання відділень по всій країні, але основний наголос йде саме на сучасний і функціональний інтернет-сервіс. Наш напрямок – видача експрес-кредитів. На сайті сервісу Твої Гроші подати заявку на кредит можна цілодобово і навіть у святкові дні. У своїй роботі намагаємося робити упор на якість послуг, що надаються, їх швидкість і прозорість. При отриманні відмови в інших аналогічних організаціях завжди можна звернутися до нас – через 15 хвилин гроші вже будуть на карті. Ви можете самостійно вибрати для себе оптимальну програму кредитування, вказавши точну суму і терміни через онлайн калькулятор. Зі свого боку ми гарантуємо, що прийняті умови не зміняться до кінця кредитування.Голосів: 0, у середньому: 0.00 з 5
  Оцініть статтю!
Кредити в інших містах