RU
phone-icon 0 800 807-888

0,01% НА ПЕРШИЙ КРЕДИТ!

Оберіть умови кредиту

Оформіть кредит зараз і гроші будуть у вас вже о 12:20

Сума
грн.
На скільки днів?

Відсотки : грн.

Всього до повернення: грн.

Сплатити до (включно):

Кредити на карту з 18 років

Українське законодавство дозволяє брати кредити особам, які досягли 18 років. Однак далеко не всі банки дозволяють скористатися послугою кредитування людям, які досягли повноліття. По-перше, багато банків і мікрофінансових організацій (МФО) перестраховуються і можуть піднімати планку мінімального віку позичальника до 22 років. По-друге, дуже часто фінансові установи відмовляють у видачі кредиту молодим людям з таких причин:

В результаті, молоді люди потрапляють в безвихідну ситуацію і не можуть оформити кредит. Інтернет-сервіс онлайн кредитування Твої Гроші з розумінням ставиться до таких ситуацій і готовий прийти на допомогу. Твої Гроші пропонує скористатися небанківським онлайн мікрокредитуванням на суму до 15.000 грн. та терміном до 30 днів.

Онлайн кредити на карту без довідок з 18 років

Щоб оформити кредит, не потрібно збирати безліч документів, достатньо паспорта та ІПН. Наш сервіс не вимагає надавати довідку про доходи. На озброєнні Твої Гроші є унікальна система перевірки, яка дозволяє визначити платоспроможність клієнта і скласти кредитний рейтинг позичальника. Це дає можливість надавати кредити особам з 18 років без довідки про заробітну плату.

Для оформлення онлайн кредиту в Твої Гроші потрібно відправити заявку через офіційний сайт компанії. Отримати гроші просто.

Відправлена ​​заявка обробляється системою і через кілька хвилин потенційний позичальник отримує відповідь про прийняте рішення. Якщо рішення позитивне, потрібно відправити код підтвердження. Протягом найближчого часу на банківську карту будуть перераховані гроші. Таким чином, можна отримати гроші в борг, не виходячи з дому.

Як погасити кредит в Твої Гроші?

Повернути кошти так само просто, як і отримати. Зайдіть в особистий кабінет на сайті Твої Гроші, вкажіть необхідну суму і номер карти, з якої будуть перераховані гроші. Не обов'язково перераховувати кошти з тієї карти, яка була вказана при отриманні кредиту. Це найшвидший і зручний спосіб погашення боргу.

Інший варіант повернення коштів - відвідати відділення Твої Гроші в робочий час і розрахуватися готівкою.

Ще один варіант погашення кредиту готівкою - скористатися терміналами самообслуговування.

Оформлення кредиту здійснюється в будь-який час доби. Твої Гроші завжди готові прийти на допомогу своїм клієнтам і вирішити їх фінансові проблеми. Компанія не встановлює обмежень за віком. Головна умова - на момент оформлення кредиту позичальникові повинно виповнитися 18 років.

Якщо вам вже виповнилося 18 років, ви можете оформити мікрокредит в компанії Твої Гроші без довідки про доходи та поручителів. Отримайте гроші і насолоджуйтеся молодістю!Голосів: 2, у середньому: 3.50 з 5
  Оцініть статтю!
Кредити в інших містах