RU
phone-icon 0 800 807-888

0,01% НА ПЕРШИЙ КРЕДИТ!

Оберіть умови кредиту

Оформіть кредит зараз і гроші будуть у вас вже о 13:21

Сума
грн.
На скільки днів?

Відсотки : грн.

Всього до повернення: грн.

Сплатити до (включно):

Онлайн кредити для підприємців

Більшість приватних підприємців за період своєї діяльності стикаються з непередбачуваними витратами. Часом суми бувають і не значні, але в той же час і їх десь потрібно дістати. Прекрасно вирішує таку задачу мікрокредит. МФО «Твої Гроші» завжди готова прийти вам на допомогу і надати кредит підприємцям до 15 тисяч гривень незалежно від ваших цілей. Термін кредитування становить до 30 днів. Для отримання позики вам потрібен лише паспорт та ІПН.

Швидкий кредит для представників малого бізнесу

Як показує практика, підприємці – люди далеко не бідні. Оскільки перевірити прибуток від діяльності приватників досить нелегко, багато МФО неохоче видають позики таким особам, а для отримання кредиту в банківській установі необхідно зібрати безліч документів:

Такий перелік документів необхідний навіть коли мова йде про несуттєві суми, які зазвичай беруться на невеликий проміжок часу. Часто терміни розгляду заявки постійно переносяться. Словом, отримати кредит ФОПу стає надзвичайно важко.

«Твої Гроші» - зручний сервіс кредитування ФОП

МФО «Твої Гроші» створила спрощену схему кредитування ФОП. Наша компанія вважає, що представники малого бізнесу дуже часто мають потребу у фінансах, адже головна місія кредитної програми для ФОП - це процвітання підприємництва та інвестування в майбутній прибуток. Чудово усвідомлюючи це, ми хочемо надати вам можливість розвивати свою справу. Нас не цікавить з якою метою ви берете кредит. Підприємці можуть без вагань заповнювати заявку в нашій кредитної організації. Ми видаємо позику без поручителів і застави. Для отримання коштів не потрібна довідка про доходи, важливо лише наявність коду та паспорта.

Кредит готівкою для ПП

МФО «Твої Гроші» має філіали в багатьох містах України. Її відділення характеризуються вигідним розташуванням та зручним графіком роботи. Співробітники відділень завжди готові не тільки надати допомогу, але й докладно пояснити всі деталі, оформити для вас заявку на надання кредиту готівкою. Умови видачі позикових засобів однакові для всіх клієнтів. Під час першого звернення, термін схвалення заявки складає 15 хвилин, а при повторному кредиті, готівку можна отримати всього за 5 хвилин!

Онлайн-кредити для приватних підприємців

Для оформлення онлайн-кредиту не потрібно пристосовуватися до графіку роботи, адже сервіс працює в режимі 24/7/365. Процедура надання кредиту ідентична процедурі видачі грошей у відділенні. Після схвалення вашої заявки, кошти миттєво переказуються на зазначену банківську карту.

Для постійних користувачів діє послуга «SMS-кредит». Щоб нею скористатися необхідно надіслати повідомлення на номер 717 з текстом: «розмір кредиту*період кредитування у днях*номер банківської карти». У тексті дозволяється використовувати лише зірочки та цифри.

Повернути позикові кошти можна:Голосів: 3, у середньому: 5.00 з 5
  Оцініть статтю!
Кредити в інших містах