RU
phone-icon 0 800 807-888

0,01% НА ПЕРШИЙ КРЕДИТ!

Оберіть умови кредиту

Оформіть кредит зараз і гроші будуть у вас вже о 12:11

Сума
грн.
На скільки днів?

Відсотки : грн.

Всього до повернення: грн.

Сплатити до (включно):

Онлайн кредити для пенсіонерів

Все рідше пенсіонерам приходять позитивні відповіді від кредитних організацій. З кожним роком процедура оформлення кредиту ускладнюється. Так банки уникають непотрібних ризиків, які пов'язані із зменшенням продовження людського життя.

Умови подачі заявки на кредит для пенсіонерів

Існує декілька рекомендацій, дотримання яких підвищить шанси українського пенсіонера на отримання кредиту. В першу чергу необхідно врахувати, що у кожної кредитної організації (будь то банки або МФО) прийняті різні вікові обмеження. Тобто, встановлений вік позичальника на період останньої виплати по майбутньому позикою. Тому, коли будете вирішувати яку установу вибрати, віддавайте перевагу тому банку, чия планка вище. Дану інформацію потрібно конкретизувати в кожному банку. Ігнорування такої поради може спричинити за собою велику кількість відмов. Отже, ваша кредитна історія погіршиться, а це призведе до нових відмов.

Українські пенсіонери без роботи зможуть взяти кредит, який дорівнює 5 мінімальним пенсіям на період до 18 місяців. Тим не менш, є декілька хитрощів, завдяки яким можна збільшити суму позики. Наприклад, якщо ви, перебуваючи на пенсії, продовжуєте працювати та зможете принести довідку, що підтверджує ваші доходи за останні 6 місяців. Це матиме позитивний вплив на рішення банку. З великим задоволенням банк укладе з вами угоду, якщо ви зможете надати під заставу коштовності, нерухомість або інше майно. Також не останню роль при отриманні кредиту відіграє поручитель. Якщо не знайдете гаранта, доведеться страхувати своє життя і надавати кредитній компанії страховий поліс.

Під час розгляду вашої заявки, крім ваших доходів будуть враховуватися і доходи чоловіка (дружини). Цей фактор значно підвищує шанси на отримання позикових коштів. Звідси випливає, що пенсіонер може покладати надії на видачу кругленької суми строком до 5 років, якщо зійдуться зірки.

Як впливає кредитна історія на схвалення заявки?

Як говорилося раніше, вагомою причиною під час прийняття рішення по кредиту є кредитна історія. Буде вам величезним плюсом, якщо раніше ви змогли зарекомендувати себе порядним платником. В іншому випадку погана кредитна історія створить вам додаткові перешкоди при отриманні позики. Якщо виявиться, що в минулому ви мали труднощі з погашенням кредиту, це зіграє з вами злий жарт. Але зіпсована кредитна репутація – це не вирок. Якщо вам все ж пощастило оформити кредит, то постарайтеся стати самим чесним позичальником у найближчі 6 місяців. При можливості постарайтеся продумати послідовність повернення заборгованості. Ваша основна задача – за наступні півроку не дати кредиторам ні найменшого приводу скаржитися на вас. Така ситуація дозволить вам оновити інформацію в загальному реєстрі, повернути собі ім'я і підвищити свій рейтинг в банківських установах.

Бездоганне резюме позичальника

В очах банківського співробітника ідеальний претендент на оформлення пенсійного кредиту повинен відповідати наступним вимогам:

Кредити для пенсіонерів МФО «Твої Гроші»

В реальності ситуація з отриманням кредитів в банках не завжди виглядає бездоганним чином. На жаль, ніхто з нас не застрахований від банківського відмови. Як добре, що крім банківських структур в Україні діє безліч кредитних організацій. В такі компанії може звернутися за фінансовою допомогою навіть пенсіонер. Яскравим представником таких установ вважається МФО «Твої Гроші». Наша компанія займає лідируючі позиції на ринку мікрокредитування в Україні. Ми без проблем оформим кредит людині з пенсійним забезпеченням. Для цього потрібно подати заявку на нашому сайті або звернутися у зручний відділення компанії. Після оформлення заявки ми приймає рішення по кредиту в найкоротші терміни і після схвалення заявки менеджери компанії піклуються, щоб клієнт забрав грошові кошти зручним для себе способом – готівкою у відділенні або на банківську карту.Голосів: 4, у середньому: 3.80 з 5
  Оцініть статтю!
Кредити в інших містах