RU
phone-icon 0 800 807-888

0,01% НА ПЕРШИЙ КРЕДИТ!

Оберіть умови кредиту

Оформіть кредит зараз і гроші будуть у вас вже о 14:05

Сума
грн.
На скільки днів?

Відсотки : грн.

Всього до повернення: грн.

Сплатити до (включно):

Безвідсоткові кредити в Україні

На вулицях, у ЗМІ, Інтернеті, можна побачити рекламу банків про надання кредитів під 0%. Багатьох людей приваблює така пропозиція, але вони не замислюються про те, що кредитні компанії все ж таки не працюють собі в збиток. Отже, вигода і користь для позичальників від безвідсоткового кредиту може бути дуже сумнівною. Тому клієнтам фінансових установ слід бути обережними, аби не стати жертвою вдалого маркетингового ходу.

Хто «оплачує» безвідсотковий кредит?

Якщо бути уважним, то можна побачити суттєві розбіжності між рекламними пропозиціями і тим, що реально пропонує банк. Потенційному позичальникові потрібно знати, що кредити не видаються без нарахування відсотків, інакше всі банки вже давно б розорилися. Тоді чому реклама з подібними пропозиціями продовжує існувати, залучаючи довірливих клієнтів?

Секрет криється в тому, що безвідсоткові кредити приносять кредиторам досить відчутний прибуток. Банки отримують дохід з комісійних зборів, які можуть стягуватися одноразово, щомісяця або закладатися у вартість продукції (таким способом часто користуються і небанківські кредитні організації). Якщо ви все ж вирішили скористатися пропозицією, уважно вивчіть всі умови договору, тому що пункти про виплати, юристи банку постаралися максимально завуалювати.

Кредит під 0% і комісії

Якщо оформляється безвідсотковий кредит, фінансові компанії компенсують відсутність процентної ставки нарахуванням комісійних зборів. Робиться це по-різному. Одні установи стягують одноразову комісію. При цьому більшість позичальників вважає, що кошти йдуть в рахунок оплати першого внеску. Однак, вони помиляються. Всі отримані кошти складають банківський дохід, а для погашення будуть використані наступні платежі.

В інших компаніях клієнт повинен оплатити відкриття рахунку. Також комісійні утримуються при знятті готівки. Кожна послуга банку оплачується, і без них неможливо обійтися, як при оформленні кредиту, так і при його погашенні. Одноразова сума комісії невелика. Але якщо підрахувати платежі за весь період, отриманий результат може вас неприємно здивувати.

Комісійні збори бувають найрізноманітнішими. Деякі фінансові установи щомісяця беруть плату за обслуговування рахунку клієнта. Нерідко комісія нараховується за розгляд заявки, за видачу коштів. Іноді клієнт змушений оплачувати «додаткові платежі». З усього вищесказаного стає зрозуміло, що кредиту без відсотків не буває, і при процентній ставці 0% доводиться додатково сплачувати досить істотну суму.

Великі магазини і склади часто пропонують придбати товар за безпроцентним кредитом. Довірливі клієнти не хочуть розуміти, що відсоток вже заздалегідь закладений у вартість продукції. Отже, такий товар буде придбаний з переплатою. Нерідко вартість такої покупки автоматично збільшується до 50%. Причини, через які люди беруть техніку та інші товари в кредит, можуть бути найрізноманітнішими. Для когось сума переплати несуттєва, комусь дуже хочеться придбати цю річ. А хтось просто не замислювався про завищену вартість. У будь-якому випадку, розстрочка оплати за товар є послугою, і вона повинна бути в результаті оплачена.

Оформлення безвідсоткового кредиту - що необхідно знати?

Будь-який договір з банком, в тому числі й при оформленні безвідсоткового кредиту, повинен бути прочитаний кілька разів якомога уважніше. Особливу увагу приділіть тим пунктам, які присвячені додатковим виплатам і комісіям, умовам погашення.

При ознайомленні з документом не соромтеся задавати питання банківським працівникам. Нерідко договір містить безліч банківських і юридичних термінів, значення яких може не знати рядовий позичальник.

Співробітники банку зобов'язані назвати клієнту всю суму, що підлягає погашенню, повністю. Це дозволить зрозуміти, скільки доведеться переплатити за безвідсотковий кредит, і наскільки він вигідний.

Численні приклади доводять, що нерідко кредит з відсотками виявляється вигіднішим кредиту «під 0%». Підійдіть до вибору кредитора відповідально. Вивчіть інформацію в Інтернеті, прочитайте відгуки. Відвідайте кілька фінансових установ, ознайомтеся з їх умовами кредитування і виберіть найвигідніший для себе варіант.

Твої Гроші - вигідні умови кредитування

Як ви вже змогли переконатися, кредит без відсотків часом обходиться досить дорого. Якщо вам потрібна невелика сума, зверніться в Твої Гроші, що пропонує кредитування на вигідних умовах. Численні клієнти вже встигли по достоїнству оцінити переваги звернення в компанію. Перш за все, це лояльні умови надання кредиту, відсутність комісійних зборів і додаткових платежів, високий рівень схвалення.

Оформити мікрокредит на карту дуже просто. Для цього потрібно:

Відзначимо, що Твої Гроші надає кредити без застав і поручителів, з мінімальним набором документів.

Ваша заявка буде оброблена протягом 15 хвилин. При її схваленні, гроші будуть переведені на вашу банківську карту протягом найкоротшого терміну. За відсутності карти, ви зможете отримати готівкові кошти в одному з відділень Твої Гроші.

Повторимо ще раз - безкоштовних кредитів не буває! Щоб не потрапити в неприємну ситуацію, звертайтеся в компанії з вигідними і прозорими умовами кредитування.Голосів: 2, у середньому: 4.50 з 5
  Оцініть статтю!
Кредити в інших містах